Hakkımızda | Forsgame E-Pin ve Oyun Ürünleri Satış Portalı WhatsApp Destek
Sepetim

Hakkımızda

Forsgame, çevrimiçi oyunlar ve uygulamalar için e-pin kodlarının, üyelik paketlerinin ve hediye kartlarının satışının yapıldığı çevrimiçi bir dijital kod satış platformudur. Kullanıcıların en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyatlarla tüm oyun platformları için krediler, puanlar, abonelikler, üyelikler, oyun süreleri ve daha fazlasını dijital oyun kartları veya dijital ürün kodları aracılığıyla satın almasına olanak sağlayan Forsgame, Türkiye ve MENA bölgesindeki tüm kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet sunmak için günden güne gelişmeye ve gelişen teknolojilere ayak uydurmaya devam etmektedir.


Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm kullanıcılarının ihtiyaç duydukları dijital oyun veya ürün kodlarına kolayca ulaşmalarını ve sahip olduğu farklı ödeme seçenekleri sayesinde güvenle ve kesintisiz satın almalarını sağlayan platform, kullanımı kolay, sade, basit arayüzü sayesinde tüm oyunculara ve müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.


Doğrudan ödeme seçeneklerine ek olarak kullanıcıların kendilerine ait kullanıcı hesaplarına bakiye yüklemelerine de olanak sağlayan sistemimiz sayesinde bir kez sisteme yükleme yaptıktan sonra, bakineyiniz ile istediğiniz her zaman tekrar ödeme yapmaya gerek kalmadan dijital kod alışverişlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Üye olmadan alışveriş yapmak isteyen kullanıcıları da düşünen platform üzerinde misafir alışveriş seçenekleri de yer almaktadır.


Dijital kodları kullanıcılarına en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmaya özen gösteren Forsgame, bu noktada birçok popüler oyun, uygulama ve yazılım üreticisi ile sözleşmeli olarak doğrudan çalışmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, ürünlerin dijital kodlarını çok daha hızlı ve piyasadan çok daha uygun fiyatlara satın alabilmektedirler.


Hem satın alma hem de satın alma sonrasında verdiği destekle müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan platform, dönem dönem kullanıcılarına sunduğu indirimler, kampanyalar ve çekilişler ile de fark yaratmaktadır.


Forsgame hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Misyonumuz


Kullanıcıların ihtiyaç duydukları veya ihtiyaç duyabilecekleri tüm dijital içerik kodlarını tek bir noktadan, uygun fiyatlarla, hızlı ve kolayca satın almalarına olanak sağlamak. Sunduğumuz hizmetlerin ve ayrıcalıkların her aşamasında kalitemizi günden güne artırarak hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımızın hayatlarına değer katmak.


Vizyonumuz


Faaliyet gösterdiği sektörde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere ayak uyduran, müşterilerinin isteklerini ve beklentilerini karşılayacak hizmetler sunan, müşteri memnuniyetini günden güne artıran, topluma, ülkesine ve müşterilerine değer katan global bir firma olmak.