Hakkımızda | Forsgame E-Pin ve Oyun Ürünleri Satış Portalı WhatsApp Destek
Sepetim

Hakkımızda

Değerli ziyaretçimiz, 2021 yılında piyasa giren FORSGAME şirketi olarak müşterilerimize dijital oyun sektöründe en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.


Güven, kalite ve 24 saat müşteri desteği ile kimseyi mağdur etmeden hizmetimize devam ediyoruz.2021 yılından beri kazandığımız tecrübe, güven ve yüksek müşteri kitlemiz ile yolumuza emin adımlar ile devam ediyoruz.Güçlü stratejimiz ile büyümeye de devam edeceğiz, bu sürecimizde yanımızda olan ve tercihi ForsGame olan tüm müşterilerimize gönülden teşekkür ediyoruz!


Misyonumuz

Kullanıcılarımıza piyasadaki tüm dijital oyunları en avantajlı fiyatlar ve en hızlı teslimat ile sunabilmektir. Sunulan hizmette kalite ve güven bizim için önceliktir ve hergün bu misyonumuz giderek artacaktır.


Vizyonumuz

Yurt içi ticaret başta olmak üzere, global sektörde de piyasada girişken olmak ve e-ticaret sektöründe öncü bir marka olmak için çabalamaktayız. Ülkemize ve milletimize değer katan bir firma olmak için FORSGAME ekibi olarak sektörümüzde her zaman güvenli ve kaliteli hizmet vereceğiz.

Kuruluş tarihimiz; 


05.06.2021 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.